Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Mikołaj w Orlenie [INFORMACJA DLA PRACOWNIKÓW PKN ORLEN]

27-11-2018  

Spraw, by te Święta były wyjątkowe nie tylko dla Ciebie. Zostań Świętym Mikołajem!

Boże Narodzenie jest szczególnym czasem – czasem radości z narodzin Dzieciątka, czasem w którym wyrażamy tę radość poprzez spotkania rodzinne, ale i obdarowywanie się prezentami. Okres ten skłania także do refleksji i otwarcia się na tych dla których Święta nie są tak radosne. Czasem wystarczy naprawdę tak niewiele, by wywołać uśmiech na twarzy dziecka.

Wspólnie z Fundacją ORLEN Dar Serca zapraszamy do udziału w ​​świątecznej inicjatywie, dzięki której możemy pomóc spełnić marzenia potrzebujących. W tym roku wspieramy:

  1. Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych im. Róży Czackiej w Laskach
  2. Rodzinę z Kotli w wiosce na Dolnym Śląsku
  3. Towarzystwo Polonijne JASNA GÓRA działające na terenie Naddniestrza, które w grudniu tego roku dla mieszkającej tam Polonii organizuje spotkanie mikołajkowe

Akcja polega na zbiórce świątecznych prezentów, których listę prezentujemy poniżej. Każdy może wziąć udział w zbieraniu prezentów! Biura, zespoły, czy też osoby indywidualne wszyscy są mile widziani!  Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem inicjatywy. Czasu jest bardzo mało, bo na prezenty Organizatorzy czekają do 7 grudnia, a już 10 grudnia odbędzie się ich wspólne pakowanie – tu również zachęcamy do zgłaszania się. Potem upominki trafią do potrzebujących!

Wiemy, że na pracowników Grupy ORLEN zawsze można liczyć! Nie czekajmy, już dziś wybierzmy swój prezent, każdy z nas może zostać Św. Mikołajem.

Wszelkie pytania można kierować na adres mailowy monika.brzezinska@orlen.pl lub grzegorz.wator@orlen.pl


Mikołaj_Prezenty.xlsxMikołaj_Prezenty.xlsx

26.11.18 REGULAMIN UCZESTNICTWA W PROJEKCIE WOLONTARIATU ORLEN_FINAL.pdf26.11.18 REGULAMIN UCZESTNICTWA W PROJEKCIE WOLONTARIATU ORLEN_FINAL.pdf


« powrót