Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
1% PODATKU = TWÓJ DAR SERCA

1% PODATKU = TWÓJ DAR SERCA dla podopiecznych Rodzinnych Domów Dziecka

Przekazując 1% swojego podatku dochodowego naszej Fundacji zadbasz o edukację najzdolniejszych wychowanków wyjątkowych placówek jakimi są Rodzinne Domy Dziecka. Twój wkład pomoże nam zorganizować zimowy i letni wypoczynek dzieci i młodzieży. Dzięki Twojemu gestowi podopieczni RDD będą mogli spełnić swoje marzenia i po raz pierwszy w życiu wyjechać na wyśnione wakacje.

Nasza Fundacja od początku swojego istnienia sprawuje opiekę nad Rodzinnymi Domami Dziecka z całej Polski. Obecnie wspieramy ponad 300 placówek opiekujących się dziećmi, które pod troskliwą opieką odzyskują spokój i poczucie bezpieczeństwa, są kochane i rozumiane, co pozwala im na lepszy rozwój emocjonalny i intelektualny. Fundujemy dla nich stypendia edukacyjne i sportowe, pokrywamy także koszty leczenia i rehabilitacji oraz wydatki związane z nauką w szkole, przekazujemy dary rzeczowe, w tym karty paliwowe dla opiekunów dowożących dzieci do szkół czy na rehabilitację. Spełniamy również marzenia dzieci, obdarowując je świątecznymi prezentami, zapraszamy do udziału w wydarzeniach sportowych i kulturalnych organizowanych przez naszego Fundatora. Pełnimy rolę centrum kompetencyjnego dla opiekunów prowadzących Rodzinne Domy Dziecka. Dla nich organizujemy warsztaty i konferencje szkoleniowe, wydajemy poradniki, których autorami są wybitni specjaliści z zakresu wychowania i pedagogiki oraz prawa.

Korzystając z okazji, chcemy podziękować wszystkim, którzy zdecydowali się wesprzeć nasze działania i przekazali naszej organizacji 1% podatku dochodowego za rok 2014. Jak wynika z naszych danych, na konto Fundacji wpłynęło łącznie  289.294,96 zł. W imieniu dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka pragniemy serdecznie podziękować. Również w tym roku bardzo liczymy na partnerską pomoc podatników, aby dzieci odzyskiwały radosne dzieciństwo.

Jak wypełnić formularz PIT, aby przekazać 1% podatku Fundacji ORLEN – DAR SERCA?

Skorzystaj z dedykowanego Fundacji programu e-pity.pl, który ułatwi Ci wypełnienie zeznania podatkowego i przekazanie 1% podatku FUNDACJI ORLEN-DAR SERCA.

Należy we właściwym formularzu PIT w rubryce „Wniosek o Przekazanie 1% Podatku Należnego na Rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)” wpisać numer KRS 0000037031 oraz kwotę nieprzekraczającą wartość 1% podatku należnego, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Dziękujemy serdecznie za Twój Dar Serca!
Fundacja ORLEN – DAR SERCA
09-411 Płock, ul. Chemików 7
www.orlendarserca.pl
fundacja@orlen.pl
KRS 0000037031

 

epityuruchom.png
 
epitypobierz.png