Dla niedowidzących Rozmiar tekstu: AAA
Zarząd
zdjecie iwona tandecka.jpg

                 

Iwona Tandecka

Prezes Zarządu

Płocczanka, absolwentka Małachowianki i filologii polskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.
W latach 2008-2015 pełniła funkcję prezesa Fundacji „Fundusz Grantowy dla Płocka”. Koordynowała współpracę samorządu i biznesu na rzecz III sektora w Płocku, wdrażała zainicjowane przez założycieli Fundacji projekty społeczne skierowane do mieszkańców Płocka. W swojej pracy najbardziej ceni możliwość współpracy z osobami, które z pasji i dobrego serca niosą pomoc innym.

     Barbara Tęcza

Członek Zarządu

Zawodowo i prywatnie pasjonatka społecznej odpowiedzialności biznesu. Dobroczynność traktuje jako jeden z jej ważnych elementów. Praca zawodowa w PKN ORLEN i społeczna działalność w Fundacji pozwalają jej wyzwania zawodowe łączyć z działalnością na rzecz potrzebujących. Od 2014 roku Członek Zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu.Waldemar Grzegorczyk

Członek Zarządu

Dziennikarz, ekspert w dziedzinie komunikacji społecznej. Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, przez wiele lat pracował w „Rzeczpospolitej”, był rzecznikiem prasowym ZUS i dyrektorem Biura Komunikacji i Promocji Ministerstwa Finansów, gdzie m.in. współpracował z organizacjami pozarządowymi. Jako dyrektor Biura Komunikacji Ciech SA nadzorował działalność sponsoringową i charytatywną spółki.